Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Wrinkles

Možnosti ošetření vrásek:
Botulotoxin
Kyselina hyaluronová
Radiesse
Chemický peeling
Frakční laserová rejuvenace
Mezoterapie

Botulotoxin

Zlatý standard v ošetření mimických vrásek na čele a kolem očí a „pomerančové“ kůže na bradě. Efekt vydrží 3-6 měsíců. Ošetřujeme produkty Dysport a  Botox.

Kyselina hyaluronová

Tento čirý bezbarvý gel se injekčně aplikuje přímo do vrásky, kterou okamžitě. vyplní. V současné době se na trhu objevují stále nové produkty s obsahem kyseliny hyaluronové.  Existují přípravky s malými částicemi, které se aplikují do povrchových vrásek, přípravky s většími a hrubšími částicemi se aplikují do hlubokých vrásek a slouží k modelaci kontur a doplnění objemu v obličeji.

Radiesse

Bílý pastózní gel, který obsahuje kalciumhydroxyapatit, složku, která je obsažena v kostní tkáni a zubech. Hodí se vyplňování hlubokých nosoretních vrásek, pokleslých ústních koutků, k modelaci kontur a doplnění objemu v obličeji. Výhodou je přetrvávání efektu až 18 měsíců.

Chemický peeling

Ošetření je vhodné pro první vrásky u mladé pleti, ideálně po létě  na pokožku namáhanou sluncem. Výhodou je projasnění a sjednocení celé oblasti.

Frakční laserová rejuvenace

Laserové impulzy jsou vysílány v podobě obdélníkových obrazců vytvořené tenkými laserovými paprsky, které na pokožce zanechávají drobné tečky, které vyvolají okamžité zpevnění pleti a stimulují tvorbu nového kolagenu. Produkce kolagenu přetrvává několik měsíců po zákroku a vrásky se tak vyplňují zevnitř.

Mezoterapie

Představte si sprchu z drobných kapiček kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů, které zevnitř hydratují Vaši pokožku. Ošetření probíhá velmi tenkými mikrojehličkami po nanesení anestetického krému a účinná látka se tak přímo dostane do střední vrstvy kůže.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!