Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Fat pads

Možnosti ošetření tukových polštářků:
Injekční lipolýza

 

Injekční lipolýza je aplikace roztoku obsahující fosfatidylcholin do oblasti tukové tkáně. Fosfatidylcholin rozrušuje a rozpouští tukové buňky a tím přispívá k tvarování asymetrií a nerovností způsobené nahromaděním tukových polštářků. Kromě podbradku tímto způsobem můžeme lokalizovaně ošetřit i oblast paží, podbřišku, stehen, kolem kolen, ale i benigní nádorky z tukové tkáně- lipomy. Ošetření by se mělo minimálně 2-3x opakovat.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!