Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Laser treatment

DOT terapie (Dermal Optical Thermolysis) je nová omlazující procedura , která  vrátí pružnost a pevnost unavené pleti, vyhladí vrásky, odstraní sluncem vzniklé skvrny  na tvářích, dekoltu a rukou, vyhladí jizvičky.
Tato nová metoda se od tradiční laserové metody obnovy pleti liší minimální dobou rekonvalescence, už po pár dnech jste zpátky v pracovním i společenském životě. Výsledný efekt po zákroku se neliší od standardního laserového ošetřování – non frakčního klasického resurfacingu.

Jak to funguje?

DOT terapie vytváří nový standard laserové obnovy pleti. Během zákroku lékař aplikuje  laserové impulzy v podobě obdélníkových obrazců vytvořené tenkými laserovými paprsky, které na pokožce zanechávají drobné tečky. Hustota laserových paprsků a jejich intenzita je upravována během zákroku přesně vašim potřebám. (SmartXide je jediný přístroj, u kterého je možné upravovat hustotu laserových paprsků na cm2).
DOT terapie vytváří v kůži stovky mikroskopických kanálků (DOT’s), které vyvolají okamžité zpevnění kůže a stimulují  tvorbu nového kolagenu. SmartXide DOT CO2 laser je konstruován k celkovému omlazení pleti, víček, dekoltu, dodá mladistvý vzhled a barvu, odstraní  vrásky, redukuje jizvy.
Ve srovnání s ostatními lasery určenými k obnově pleti, SmartXide ponechává ostrůvky zdravé kůže obklopující mikroskopické kanálky, tato technologie umožňuje v kůži velmi rychlé hojení a minimalizuje dobu zvýšené citlivosti pleti.

Je  DOT laser terapie vhodná pro mě?

DOT terapie může být bezpečně aplikována každému klientovi se známkami stárnoucí pleti. Zvýšené opatrnosti je třeba u klientů, kteří užívají léky na ředění krve, zákroky se neprovádějí v těhotenství a při léčbě akné při užívání léku isotretinoinu.

Jak DOT laser terapie probíhá?

Před zákrokem se aplikuje  na ošetřovanou oblast lokální anestetikum ve formě krému, intravenózní (nitrožilní) sedativa nejsou potřeba. V průběhu zákroku ležíte pohodlně v lékařském křesle, lékař přikládá laserový skener na ošetřované oblasti a reguluje intenzitu laserového paprsku podle potřeby. Bezprostředně po zákroku bude vaše pleť převážně červená podobně jako při nekontrolovaném opalování. Nepříjemné zabarvení může trvat dalších několik dnů, kolem třetího až čtvrtého dne se vaše pleť začne lehce olupovat. Během sedmi až deseti dnů se kůže ve většině případů zcela zahojí. V průběhu regenerace budete aplikovat hydratační krém na podporu hojení. Po třetím dni regenerace můžete opět používat make-up.

Jak dlouho DOT laserová terapie trvá?

Jedná-li se o zákrok celého obličeje, strávíte na křesle zhruba třicet minut, menší zóny zaberou méně času.

Kolik takových zákroků potřebuji?

S přístrojem SMARTXIDE DOT CO2 laserem jsme schopni dosáhnout velmi dobrých výsledků  už při první návštěvě, nicméně větší poškození kůže slunečním zářením nebo výraznější projevy stárnutí si mohou vyžádat opakovanou návštěvu v rozmezích minimálně jednoho měsíce.

Co musím po zákroku dodržovat, abych maximálně podpořila výsledky terapie?

Základní péče o pleť, pravidelné čištění pleti a ochrana proti slunečnímu záření jsou základní podmínky pro zachování zdravého vzhledu pleti. Několik týdnů po zákroku je dobré se slunečním paprskům  zcela vyhnout.

Je DOT laserová terapie bezpečná?

Zákroky SMARTXIDE DOT CO2 laserem jsou bezpečnější než s tradičními lasery sloužícími k obnově pleti, protože nitrožilní sedativa ani celková anestezie nejsou potřeba. Pacientům se aplikuje pouze lokální anestetikum v podobě krému. SMARTXIDE DOT CO2 laser umožňuje ošetřujícímu lékaři velkou škálu možností nastavení a proto i absolutní kontrolu nad provedením zákroku. Klient je ošetřen rychleji a přesněji.Stopa, kterou DOT terapie v pokožce po zákroku zanechává, je mělká oproti hlubokým ranám vytvořených tradičním CO2 laserem. DOT je minimálně invazivní, extrémně bezpečný a přesto výkonný se skvělými výsledky.

 

 


Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Ordinace

poliklinika-001.jpg poliklinika-006.jpg poliklinika-008.jpg poliklinika-007.jpg poliklinika-004.jpg poliklinika-002.jpg poliklinika-003.jpg poliklinika-005.jpg