Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Circles under the eyes

Možnosti odstranění kruhů pod očima
Kyselina hyaluronová

 

 

V případě propadlých kruhů pod očima lze do této lokality doplnit malé množství kyseliny hyaluronové. Tím se srovná kožní reliéf a odstraní známky únavy. Ošetření je neinvazivní, bez nutnosti rekonvalescence. Tmavé zbarvení kruhů pod očima je většinou dáno geneticky zvýšenou pigmentací nebo prosvítáním kruhového očního svalu a cévní pleteně pod tenkou kůží, někdy může být i jako doprovodný znak interního onemocnění, jako např. u onemocnění ledvin nebo u chudokrevnosti. Toto zbarvení většinou nelze nijak ovlivnit.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!