Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Chemical peeling

Mezi nejsnazší a nejméně invazivní zkrášlující procedury patří chemický peeling. Pokud potřebujete pleť zregenerovat po létě, zmírnit pigmentace, rozzářit, nebo hledáte doplněk k léčbě akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.


Co je to chemický peeling?

Představte si hloubkové kosmetické ošetření provedené v několika minutách. Nemusíte se obávat žádných komplikací jako výrazného zarudnutí nebo stroupků, trendem současnosti se stává velmi šetrné ošetření bez výrazných zánětlivých změn opakované v intervalu 2-4 týdnů několikrát po sobě. Principem je nanášení kyselého roztoku původně získávaného z rostlinných produktů (kyselina glykolová) na očištěnou pokožku. Kyselost roztoku způsobuje rozvolňování povrchových kožních buněk, které se následně jemně olupují a pokožka se stává zářivější, více hydratovaná, zmírňují se nerovnosti kůže, otevírají se a čistí póry.

Je chemický peeling vhodný právě pro mě?

Chemický peeling lze provádět v jakémkoliv věku, u mladistvých lze se souhlasem rodičů ošetřovat prvotní projevy akné, v pozdějším věku ošetření stoupá na popularitě hlavně po létě.

Mohou se ošetřovat i jiné lokality než obličej?

Kromě obličeje je vhodné ošetření krku, dekoltu, při projevech akné se roztok může aplikovat i na oblast zad.

Jak probíhá ošetření?

Roztok se nechá na pokožce působit několik minut, následně se neutralizuje a omývá. Na závěr se nanáší ochranný krém. Kůže může být několik hodin po zákroku lehce načervenalá.

Existují nějaká omezení?

Ošetření nedoporučujeme provádět u klientů s atopickým ekzémem, klienti s velmi citlivou pokožkou mohou reagovat  výraznějším začervenáním. V den ošetření nedoporučujeme zvýšenou fyzickou námahu, pobyt v sauně a v bazénu, pokožka může být několik hodin po zákroku mírně narůžovělá.

Kolik je třeba ošetření?

Ideální jsou 3-4 ošetření v intervalu 2-4 týdnů.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Ordinace

poliklinika-001.jpg poliklinika-006.jpg poliklinika-008.jpg poliklinika-007.jpg poliklinika-004.jpg poliklinika-002.jpg poliklinika-003.jpg poliklinika-005.jpg