Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Stretch marks

Možnosti ošetření strií
Frakční laserové ošetření

 

Striemi (pajizévky) se označují jizvičky vznikající rychlým rozpínáním kůže při těhotenství, obezitě, pubertě, rychlém nárůstu svalové hmoty. Kůže ztrácí svou elasticitu, je napínána více než dokáže tolerovat. Zpočátku jsou strie temně červené, postupně poté probledávají.

Základem boje proti striím je účinná prevence, promazávání kůže, masáže a při očekáváném hmotnostním přírůstku co nejpomalejší narůst objemu.

Lékař laserem stimuluje podkožní kolagenovou vrstvu, která pomáhá vypnit nerovnosti v pajizévkách. Současně dochází k velmi jemnému obrušování povrchových vrstev kůže. Povrch kůže se vyrovnává a jizvičky jsou méně viditelné. Zákrok je nutný několikrát opakovat.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!