Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Kontury obličeje

Možnosti obnovení kontur a objemu v obličeji
Kyselina hyaluronová
Radiesse

Víte o tom, že vrásky ovlivňují celkový vzhled jenom z 20% a zbytek tvoří kontury obličeje? S věkem nepovoluje pouze kůže, ale také ubývá tuková tkáň, atrofují svaly a kosti ztrácí na objemu. Výsledkem je, že kůže na obličeji již tak pevně „nesedí“, ubývá objemu ve tvářích, povolují ústní koutky, povoluje hladká linie kontury dolní čelisti. Obnovení kontur a objemu je jedním z hlavním pilířů tzv. tekutého nebo-li francouzského liftingu, navrací vám přirozenou mladistvou svěžest během několika minut- zcela neinvazivním způsobem pomocí výplňových materiálů bez nutnosti jakékoliv rekonvalescence.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!