Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Excessive sweating

Možnosti ošetření nadměrného pocení:
Botulotoxin

 

 

Pocení je normální jev, který reguluje organismus a chrání ho před přehřátím. Je přirozené potit se v teple, při tělesné námaze, když má člověk horečku nebo když má strach. Lidé postižení hyperhidrózou se ale potí i v klidu a při nízké teplotě a až pětkrát více než normální lidé. Mezi nejvíce potivé oblasti patří podpaží, dlaně a chodidla, ošetřit lze kromě těchto lokalit  jakoukoliv oblast- temeno, čelo, nos, horní ret. Efekt vydrží 6-9 měsíců, u podpaží lze snížit potivost průměrně o 70-80%.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!