Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Rough, porous skin

Možnosti terapie zhrubělé, pórovité pleti:
Frakční laserové ošetření
Chemický peeling

 

Zjemnit zhrubělou a pórovitou pleť lze chemickým peelingem nebo frakčním laserovým ošetřením. Chemický peeling je neinvazivní časově nenáročné ošetření pomocí ovocné kyseliny glykolové, která rozvolňuje jednotlivé odumřelé kožní buňky, povrch pleti se vyrovnává, barevně sjednocuje, pokožka je hydratovaná, prozářená, póry jsou méně viditelné.

Při použití frakčního laseru dochází k dvojímu efektu, kromě jemného obrušování povrchových vrstev kůže se  zároveň stimuluje v tvorba kolagenu v podkoží a dochází ke zpevnění pleti.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!