Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Sunken cheeks

Možnosti terapie propadlých tváří:
Výplně kyselinou hyaluronovou
Radiesse

 

Modelace tváří patří mezi nejoblíbenější ošetření, jedná se o součást tzv. tekutého faceliftu, kdy se obnovují kontury  a obličeji se navrací přirozená mladistvost. S přibývajícím věkem dochází nejenom ke ztrátě pevnosti kůže, ale ubývá také podkožní tuk, dochází k atrofii svalů a dokonce ubývá i kostní tkáň. Výsledkem jsou mimo jiné propady v oblasti lícních kostí se zvýrazněním kruhů pod očima. Ošetření Vám navrátí přirozenou svěžest a šmrnc, kdy si každý všimne, že vypadáte mnohem lépe, ale nikdo nebude tušit, jak se to stalo. Ošetření se provádí zcela bezbolestně z 1-3 vpichů na každé straně tváře.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!