Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Hands-rejuvenation

Možnosti omlazení pokožky rukou
Frakční laserové ošetření
Kyselina hyaluronová
Radiesse

 

Pokožka na obličeji, v dekoltu a na rukou je během života nejvíce vystavovaná slunečnímu záření a dalším nepříznivým vlivům, proto jsou na těchto partiích projevy stárnutí nejvíce zřetelné. Frakčním laserovým ošetřením lze na hřbetech rukou sjednotit barvu a odstranit nežádoucí pigmentace a pomocí kyseliny hyaluronové či Radiesse vyplnit nerovnoměrný rozbrázděný povrch.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!