Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Pigmentace v obličeji

Možnosti ošetření pigmentových skvrn
Chemický peeling
Frakční laserové ošetření

Nepravidelná pigmentace pokožky je způsobena přirozeně, vlivem hormonálních změn nebo jako následek nadměrného opalování na slunci.
I když jste nebyla schopna ubránit se vzniku pigmentace pokožky, máte možnost vybrat si zákrok, který vám pomůže pigmentaci pokožky zredukovat nebo úplně odstranit.
Mezi nejoblíbenější zákroky patří chemický peeling a laserová terapie.
Laserová terapie umožňuje nejefektivnější a nejrychlejší ošetření pigmentových skvrn na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou, chemický peeling je jeho mírnější neinvazivní varianta.
Opětovnému vytvoření pigmentových skvrn zamezíte dobře zvolenou základní péčí o pleť, pravidelným čištěním pleti a hlavně ochranou proti slunečnímu záření. Několik týdnů po zákroku je dobré se slunečním paprskům zcela vyhnout.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!