Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Jizvy po akné

Možnosti terapie jizev po akné v obličeji, dekoltu a na zádech:
Frakční laserové ošetření


Akné je onemocnění, které v dnešní době přetrvává běžně do dospělosti, nezřídka i po 30. roce života. Na příčině onemocnění se kromě genetické dispozice podílí hormonální změny a s nimi spojená zvýšená sekrece mazových žláz, přítomnost mikrobiální infekce, ale i vlivy zevního prostředí. Po zhojení mohou přetrvávat vpadlé drobné okrouhlé jizvičky působící nerovnost pleti.

Lékař laserem stimuluje podkožní kolagenovou vrstvu, která pomáhá vypnit nerovnosti v jizvě. Současně dochází k velmi jemnému obrušování povrchových vrstev kůže. Povrch kůže se vyrovnává, jizvičky jsou méně viditelné, pleť se barevně sjednocuje. V současné době není k dispozici účinnější terapie jizviček po akné než frakční laserové ošetření.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!