Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Pigmentation in the face

Možnosti ošetření pigmentových skvrn
Chemický peeling
Frakční laserové ošetření

 

 

Nepravidelná pigmentace pokožky je způsobena přirozeně, vlivem hormonálních změn nebo jako následek nadměrného opalování na slunci.

I když jste nebyla schopna ubránit se vzniku pigmentace pokožky, máte možnost vybrat si zákrok, který vám pomůže pigmentaci pokožky zredukovat nebo úplně odstranit.

Mezi nejoblíbenější zákroky patří chemický peeling a laserová terapie.

Laserová terapie umožňuje nejefektivnější a nejrychlejší ošetření pigmentových skvrn na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou, chemický peeling je jeho mírnější neinvazivní varianta.

Opětovnému vytvoření pigmentových skvrn zamezíte dobře zvolenou základní péčí o pleť, pravidelným čištěním pleti a hlavně ochranou proti slunečnímu záření. Několik týdnů po zákroku je dobré se slunečním paprskům zcela vyhnout.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!