Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Injection lipolysis

Injekční lipolýza je neinvazivní metoda, jak se zbavit lokalizovaných přebytečných tukových polštářků. Pokud máte větší podbradek, dělají se vám tzv. "syslíky" při dolní čelisti, nebo máte jen větší podbřišek (tuk kolem kolen, vnitřní strana paží, na stehnech) a běžným cvičením se Vám tato depozita nedaří odstranit, pak je injekční lipolýza jednou z možných voleb právě pro Vás.

Co je to injekční lipolýza?

Neinvazivní zákrok, kdy se pomocí tenkých jehliček do kůže vpravuje roztok fosfatidylcholinu, který rozpouští tukové buňky. Fosfatidylcholin je přírodní látka získávaná ze sójových bobů a je také vyráběn v těle. Jedná se o ošetření cíleně vedoucí ke změně kontur těla.

V čem je výhoda od klasické liposukce?

Tento zákrok je vhodnou alternativou pro menší lokality, nenahrazuje klasické chirurgické řešení, ale mohou se doplňovat.

Které oblasti se mohou injekční lipolýzou ošetřovat?

Malé nahromadění tuku, ideálně podbradek, tukové přebytky kolem dolní čelisti, benigní kožní nádorky zvané lipomy, po naředění se může aplikovat i do oblasti podbřišku, kolen kolen, vnitřní strany paží, oblasti stehen, v tomto případě ale ošetření nenahrazuje klasickou chirurgickou liposukci.

Jak ošetření probíhá?

Pomocí speciálních jehliček (trojzubce až pětizubce) se aplikuje roztok do ošetřované oblasti v odstupech 1,5 cm od sebe.. Po zákroku se většinou objeví začervenání a otok přetrvávající většinou 48h, ošetřované místo může být na dotyk citlivé. Tyto reakce po zákroku mohou u některých klientů přetrvávat déle. Doporučujeme dostatečný pitný režim.

Kdy uvidím výsledný efekt?

Efekt po ošetření je patrný nejdříve za 6-8 týdnů po ošetření. Injekční lipolýzu doporučujeme 2-4x opakovat pro dosažení optimálního efektu.

Kdy se ošetření neprovádí?

Za absolutní kontraindikaci se považují těhotné a kojící ženy a lidé trpící cukrovkou s angiopatií (uzávěrem drobných cév). Zvýšené opatrnosti je třeba u alergiků, u závažného onemocnění jater, ledvin, autoimunitních onemocnění a chorob s poruchou srážlivosti. Ošetření se rovněž neprovádí u osob s výraznou nadváhou (BMI nad 30).


Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Ordinace

poliklinika-001.jpg poliklinika-006.jpg poliklinika-008.jpg poliklinika-007.jpg poliklinika-004.jpg poliklinika-002.jpg poliklinika-003.jpg poliklinika-005.jpg