Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Mesotherapy

Mezoterapie je cílená výživa pokožky, kdy se plošně pomocí četných mikrovpichů vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu.

Je mezoterapie vhodná pro mě?

Pokud potřebujete oživit unavenou pleť, hloubkově a účinně hydratovat, vypnout, pak je toto ošetření určeno právě pro Vás.

Jak ošetření probíhá?

Po nanesení znecitlivujícího krému se plošně na oblast obličeje, krku nebo dekoltu vpravují pomocí mikrovpichů kapky vyživujícího roztoku nebo kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže. Čistá kyselina hyaluronová určená pro tento způsob ošetření je dodávána v podobě velmi malých částic a lze ji také plošně aplikovat podkožně pomocí kanyl z několika mála vpichů, někdy je toto ošetření nazýváno jako Hydrobalance ošetření. Po ošetření mohou na kůži zůstat drobné vpichy a zarudnutí, které většinou zmizí do druhého dne.

Kolikrát musím ošetření podstoupit?

Doporučujeme 3 ošetření v intervalu 2-4 týdny.

Existují nějaká omezení?

U klientů užívajících léky na ředění krve je možné očekávat vznik větších hematomů (modřin), u osob s poruchou imunity je třeba počítat s delší dobou hojení. Nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou námahu.

Jaké exitují produkty?

V současné době je na trhu bezpočet mezoterapeutických roztoků, v našem centru používáme Dermaheal HSR obsahující 58 aktivních látek a čistou kyselinu hyaluronovou Princess Rich.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Ordinace

poliklinika-001.jpg poliklinika-006.jpg poliklinika-008.jpg poliklinika-007.jpg poliklinika-004.jpg poliklinika-002.jpg poliklinika-003.jpg poliklinika-005.jpg