Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Výplně Radiesse

Radiesse je zcela bezpečný výplňový materiál jako alternativa kyseliny hyaluronové, obsahující hydroxyapatit vápenatý. Je dodáván ve formě bílého gelu v  předplněných stříkačkách. Vápník a fosfor obsažené v gelu jsou pro tělo přirozeně se vyskytující látky, proto nedochází k žádným alergickým reakcím. Výsledek je po aplikaci viditelný okamžitě.

K čemu se Radiesse používá?

Radiesse je vhodný pro velmi hluboké vrásky, k modelaci obličejových kontur (tváří, kontury dolní čelisti) a nově také k omlazení pokožky rukou.

Jak dlouho Radiesse v kůží vydrží?

Efekt přetrvává po dobu 12-18 měsíců, po této době se produkt v těle přirozeně odbourává.

Jak probíhá ošetření?

Před zákrokem lze na ošetřované místo nanést anestetický krém, které oblast znecitliví nebo se gel může naředit přímo s anestetikem. Ošetření se provádí tenkými jehličkami, netrvá déle než 10 minut.Bezprostředně po zákroku může být na kůží patrné mírné zarudnutí nebo otok, někdy i drobná modřinka, které lze zakrýt makeupem. Není třeba žádná rekonvalescence.

Existují nějaká omezení?

Radiesse se neaplikuje do retní červeně a do povrchových vrásek. U klientů užívajících léky na ředění krve je možné očekávat vznik větších hematomů (modřin), u osob s poruchou imunity je třeba počítat s delší dobou hojení. Po aplikaci výplní nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou námahu.

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Ordinace

poliklinika-001.jpg poliklinika-006.jpg poliklinika-008.jpg poliklinika-007.jpg poliklinika-004.jpg poliklinika-002.jpg poliklinika-003.jpg poliklinika-005.jpg