Derma Star

Poliklinika Budějovická, Zelená budova, 6.patro
Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, e-mail: info@dermastar.cz MUDr. Lucie Jurtinová +420 604 925 442 MUDr. Lenka Páralová +420 774 425 130

Co vás trápí

Specializujeme se na ošetření obličeje. Vyzkoušejte kromě injekčních aplikací náš unikátní frakční laser SmartXide Dot- nejvýkonnější v odstranění pigmentací, ke zmírnění jizev po akné, k omlazení krku, dekoltu a hřbetů rukou. Budete mile překvapeni.

Vpravo naleznete kompletní přehled všech kožních problémů, které jsme schopny vyřešit. Nenalezly jste odpověď na Vaši otázku? Zavolejte nám, u nás jsou konzultace zdarma.

covastrapi

Naše filozofie

1. 3-dimenzionální lifting
Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu. Máme pro Vás zcela neinvazivní řešení :3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift.
2. Kůže
S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí.
3. Obličej
Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“.
4. Tekutý lifting
Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!